Saame tuttavaks

Vabal ajal oleme me täitsa tavalised inimesed

Oleme PauseDigital ja me töötame tulemustele.

PauseDigital on osa PauseIT digiagentuuri grupist. Keskendume ettevõtete veebilahendustele, alates kodulehe või e-poe valmistamisest kuni klientide arvu suurendamiseni efektiivsema turundamise kaudu (Google AdWords). Meie pakutavad teenused on kvaliteetsed ja alati ajaga kaasas. Meilt on võimalik tellida nii cutting-edge tehnikat ja struktuuri kasutavat kodulehte, e-poodi, logo valmistamist, turundusnippe ja -seadistust.

Meie nooruslik punt koosneb veebigeeniustest, kelle igapäevane töö on aidata ettevõtetel end veebis nähtavaks teha. Oleme entusiastlikud ja äärmiselt innovaatilised – just see, mis tänapäeval edasi viib. On hämmastav, milliseid tulemusi on võimalik läbi eduka koostöö saavutada.

Võtke meiega ühendust, me ei hammusta! 🙂

Wawawaa!

Oleme digivaldkonna rokkstaarid

Meie veebiarendajad ja disainerid on oma ala täielikud geeniused. Nad on uusima tehnoloogiaga alati kursis ja mis kõige parem - nad hingavad innovaatilisust. See on kooslus, millest sünnib alati vaid parim teostus.

Harjutamine teeb meistriks

Meil on aastatepikkune kogemus

Oleme professionaalseid veebilahendusi pakkunud nii väikestele kui suurtele ettevõtetele juba aastaid. Meie kliendid on nõudlikud ja me anname oma töös endast alati parima.

Mida meist räägitakse

“Pöördusime PauseDigitali poole sooviga oma e-pood modernsemaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Peale tööde valmimist tõusid ka koheselt kõik kodulehe näitajad. E-poe külastatavus ja käive suurenesid mõne kuuga mitmekordselt! Täname kogu PauseDigital'i meeskonda suurepärase koostöö eest.”

Tõnis SoppeLevia OÜ

Alustame projektiga

Arutame läbi Teie ettevõtte vajadused ja soovid. Koostame Teile personaalse arenduskava ja strateegia.

Võta ühendust