Oleme Sinu partner e-äris

Loome ilusaid ja funktsionaalseid e-poode, mis on kergesti hallatavad ja turvalised. Kõik meie valmistatud e-poed on mugavalt kasutatavad igast seadmest. Kasutame e-poe mootorina WordPress + WooCommerce kombinatsiooni, mis on populaarseim ja testituim maailmas.

Oleme keskendunud rätseplahendustel e-poodidele. Istume koos maha ja arutame läbi teie ettevõtte väärtused ja visiooni. See aitab meil kujundada teie uus e-pood täpselt teie ettevõtte näo järgi.

Pakume ka soodsat ja turvalist veebimajutust enda partneri juures.

Meie e-poe valmistamise protsess on lihtne:

1. Kohtumine ja planeerimine

Arutame läbi teie soovid ja nägemuse, pakume omalt poolt konsultatsiooni tänapäevaste tehnoloogiate ja kujunduste osas. Nii sünnib uus e-pood, mis on popp ja kaasaegne, aga annab edasi teie brändi visiooni.

2. Disain

Meie auhinnatud disainerid teevad teiega koostööd, et saavutada tulemus, millega oleks rahul kõik osapooled.

3. Arendustööd

Arendusmeeskond teeb endast kõik, et uus e-pood oleks kiire ja funktsionaalne ja mis peamine, toetab teie äri ja müüki. Oleme rangelt tulemustele suunatud digiagentuur.

4. Testimine

Iga meie arenduskeskkonnast väljuv värske e-pood läbib põhjaliku ja metoodilise testimise, mis tagab e-poe toimimise igas olukorras.

5. Lansseerimine

Kui kõik eelnevad sammud on läbitud, on aeg tähistada – peaaegu. Uus e-pood tuleb ka edukalt lansseerida. Ka siin on meie kogenud arendusmeeskond abiks ja teie uus e-pood näeb peagi ilmavalgust. Nüüd võib päriselt tähistada 🎉

Pakume enda värsketele e-poe omanikele soovikorral ka tasuta koolitust.

Garantii, päriselt.

Suhtume enda tehtud töödesse tõsiselt, mistõttu pakume julgelt ka garantiid igale enda valmistatud e-poele. Keskendume pikaajalise koostöö loomisele, mida toetab fakt, et oleme tänaseni aktiivselt toeks ka enda aastatetagustele, esimestele klientidele.

Soovikorral pakume enda klientidele ka aktiivset hooldust, s.t hoiame teie e-poe pidevalt uuendatud ja õlitatuna. See on kasulik nii SEO kui turvalisuse huvides.

Loading

SENDING

Kiri on saadetud, täname!

Ära oota homseni. Kirjuta meile täna ja arutame.

Lisainformatsioon aitab protsessi kiirendada

  • Kontakt
  • Päringu sisu